PORADNIK ASTROLOGICZNY JAK ZYSKAĆ/JAK STRACIĆ PRZYJACIÓŁ

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Od Autorki

Poradnik astrologii pozytywnej Jak zyskać przyjaciół został napisany jako autopolemika z poradnikiem astrologii negatywnej Jak stracić przyjaciół. Nagle poprawił mi się charakter i zrobiło bardzo przykro, że widzę wszędzie tylko minusy. Niniejsza książeczka ma za zadanie utwierdzić nas w przekonaniu, że jesteśmy wszyscy przykładem cudownej harmonii astralnej, że nie mamy wad, a ludzie źli nie rodzą się wcale, bez względu na układ planet. Poradnik astrologii pozytywnej ma pełnić przede wszystkim funkcję głosu doradczego w sprawie wyboru mężczyzn, kobiet, dzieci, a nawet zwierząt naszego życia oraz partnerów do interesów. Ma pomagać w niedawaniu się ponosić emocjom negatywnym.

Z radością zapewniam Państwa, że mamy więcej cech pozytywnych niż negatywnych.

Są one inne u kobiet i u mężczyzn urodzonych w tym samym czasie. Po dokładnym zapoznaniu się z treścią poradnika zrozumiemy, że nie jesteśmy żadnymi wyjątkami. Po prostu nie ma złych znaków. To gwiazdy decydują o naszych zaletach już w momencie przyjścia na świat. Nie ma najmniejszego powodu, aby nie eksponować swoich ewidentnych plusów. Natomiast ma głęboki sens zaczytywanie się w pełnych optymizmu popularnych horoskopach, które doskonale służą słusznemu podbudowywaniu naszego ego rozglądaniu się za nowymi przyjaciółmi.

Poradnik astrologii negatywnej Jak stracić przyjaciół ma pełnić przede wszystkim funkcję głosu doradczego w sprawie wyboru  tak zwanych mężczyzn, kobiet, dzieci, a nawet zwierząt naszego życia, jak również  partnerów  do interesów. Ma pomagać nam w niepopełnianiu  błędów już na starcie i niewiązaniu się z jakąś paskudą.

Zapewniam, że mają Państwo więcej cech negatywnych niż pozytywnych.

Są one inne u kobiet i u mężczyzn urodzonych w tam samym czasie. Każda płeć jest wstrętna na swój sposób. Po dokładnym  zapoznaniu się z treścią poradnika zrozumiemy, że nie jesteśmy chlubnymi wyjątkami. Wszyscy mają mnóstwo wad i nikt nie zasługuje na sympatię.  Po prostu nie ma dobrych znaków zodiaku. Wszystkie są złe. W momencie naszego przyjścia na świat gwiazdy decydują o naszych ułomnościach. Nie ma najmniejszego sensu z nimi walczyć.  Nie ma również sensu czytanie pełnych optymizmu charakterystyk astrologicznych i horoskopów, które mają służyć wyłącznie stępieniu naszej czujności wobec pozornie miłych osób z naszego otoczenia.

Książka z autografem. Dedykacja na życzenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl